Pes ako dokonalý kamarát na cvičenie

Cvičíte s Vašim psíkom?

 

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie dospelí vo veku 18 až 65 rokov potrebujú 30 minút ľahkého kardio cvičenia päť dní v týždni a silové cvičenie dva dni v týždni. Štúdia vykonaná na University of Western Australia zistila, že 7 z 10 dospelých majiteľov psíkov má na konte týždenne o 150 minút pohybovej aktivity viac ako ľudia, ktorí psíka nemajú. Váš psík je dokonalým partnerom na cvičenie a spoločná aktivita prospeje Vám obom. 

 

Chôdza spaľuje kalórie a pomáha s prevenciou proti srdcovým ochoreniam a okrem toho je to výborný pomocník na skrotenie stresu :)  Ako každé iné kardiovaskulárne cvičenie, tiež produkuje hormóny šťastia - endorfíny a zvyšuje energiu. Vybehnúť von, nadýchať sa čerstvého vzduchu, pokochať sa okolím…znie to lákavo, však? :)

 

Nezáleží na tom, ako a kedy kráčate, či si urobíte tri 10-minútové prechádzky alebo jednu 30 minútovú, jednoducho vezmite Vášho štvornohého miláčika, zopár pamlskov pre psíka za jeho vzorné správanie, vybehnite von a užite si krásne počasie.

 

Vidíme sa tam vonku :)

 

Recenzie našich zákazníkov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie