Zdravá strava = zdravý psík

Udržujte svojho psíka zdravého kvalitnou stravou

 

Už odpradávna vieme, že dobré jedlo lieči. Avšak jeho liečebné schopnosti plne závisia od kvality, čerstvosti a čistoty ingrediencií.

Receptúry granúl pre psov sa neustále menia -  podľa vývoja nových vedeckých výskumov, podľa nákladov, dostupnosti surovín, trendov a podobne.

S množstvom zvučných značiek krmív pre psov a množstvom informácií o nich je náročné vybrať to správne krmivo pre Vášho psíka - preto Vám prinášame niekoľko tipov. 

Nutričné požiadavky každého psa sú jedinečné v závislosti od plemena, veku, hmotnosti, individuálnych zdravotných potrieb a úrovne aktivity.

 

Granulky, ktoré fungujú pre jedného psa, nemusia fungovať pre druhého.

 

Najlepšie granule pre psov sú vyrobené z najjednoduchších a najvýživnejších ingrediencií. Hľadajte vysokokvalitné ingrediencie, ako je mäso, ovocie, zelenina a vhodné obilniny a venujte pozornosť makroživinám, ako sú bielkoviny, tuky a sacharidy. 

 

A čo konkrétne hľadať? 

 

Bonusové ingrediencie

  • Ľanové semienko alebo ľanový olej – bohaté na vlákninu, jeden z najlepších dostupných zdrojov zdravých omega-mastných kyselín.
  • Ovsené vločky – Ovsené vločky sú celozrnný produkt vyrobený z mletého ovsa s množstvom vitamínov B a vlákniny.
  • Kelp – táto výživná morská riasa je tiež bohatá na vápnik a pomáha udržiavať lesklú srsť a zdravú pokožku
  • Pestrec mariánsky - je prírodným zdrojom silymarínu a slúži na detoxikáciu a prirodzenú podporu metabolizmu. Silymarín zlepšuje funkciu pečene, podporuje tvorbu a regeneráciu pečeňových buniek a chráni ich.
  • Konopný olej - obsahuje všetkých 23 aminokyselín vyskytujúcich sa v prírode, vrátane 8 esenciálnych, ďalej obsahuje vysoký obsah železa, horčíka, mangánu, zinku, fosforu a vitamínov A, D, E a ďalších dôležitých látok pre organizmus. Je tiež bohatým zdrojom esenciálnych nenasýtených mastných kyselín – kyseliny alfa-linolenovej a kyseliny linolovej, ktoré sú dôležité hlavne pre riadenie a súhru životných procesov v organizme, správnu funkciu bunkových stien, nervov, imunity a srdcovo-cievneho systému, slúži tiež ako zdroj energie. 

Recenzie našich zákazníkov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie