Z dôvodu rastúcich teplôt NEBUDÚ preventívne vaše objednávky EXPEDOVANÉ zo skladu VŽDY V PIATOK, nakoľko nemáme prehľad o ich skladovaní dopravcom cez víkend. (Doručenie kuriérom stále prebieha aj v piatkové dni). Ďakujeme za pochopenie. *Výnimka v prípade, že bude vonku nižšia teplota.

Zdravá strava = zdravý psík

Udržujte svojho psíka zdravého kvalitnou stravou

 

Už odpradávna vieme, že dobré jedlo lieči. Avšak jeho liečebné schopnosti plne závisia od kvality, čerstvosti a čistoty ingrediencií.

Receptúry granúl pre psov sa neustále menia -  podľa vývoja nových vedeckých výskumov, podľa nákladov, dostupnosti surovín, trendov a podobne.

S množstvom zvučných značiek krmív pre psov a množstvom informácií o nich je náročné vybrať to správne krmivo pre Vášho psíka - preto Vám prinášame niekoľko tipov. 

Nutričné požiadavky každého psa sú jedinečné v závislosti od plemena, veku, hmotnosti, individuálnych zdravotných potrieb a úrovne aktivity.

 

Granulky, ktoré fungujú pre jedného psa, nemusia fungovať pre druhého.

 

Najlepšie granule pre psov sú vyrobené z najjednoduchších a najvýživnejších ingrediencií. Hľadajte vysokokvalitné ingrediencie, ako je mäso, ovocie, zelenina a vhodné obilniny a venujte pozornosť makroživinám, ako sú bielkoviny, tuky a sacharidy. 

 

A čo konkrétne hľadať? 

 

Bonusové ingrediencie

  • Ľanové semienko alebo ľanový olej – bohaté na vlákninu, jeden z najlepších dostupných zdrojov zdravých omega-mastných kyselín.
  • Ovsené vločky – Ovsené vločky sú celozrnný produkt vyrobený z mletého ovsa s množstvom vitamínov B a vlákniny.
  • Kelp – táto výživná morská riasa je tiež bohatá na vápnik a pomáha udržiavať lesklú srsť a zdravú pokožku
  • Pestrec mariánsky - je prírodným zdrojom silymarínu a slúži na detoxikáciu a prirodzenú podporu metabolizmu. Silymarín zlepšuje funkciu pečene, podporuje tvorbu a regeneráciu pečeňových buniek a chráni ich.
  • Konopný olej - obsahuje všetkých 23 aminokyselín vyskytujúcich sa v prírode, vrátane 8 esenciálnych, ďalej obsahuje vysoký obsah železa, horčíka, mangánu, zinku, fosforu a vitamínov A, D, E a ďalších dôležitých látok pre organizmus. Je tiež bohatým zdrojom esenciálnych nenasýtených mastných kyselín – kyseliny alfa-linolenovej a kyseliny linolovej, ktoré sú dôležité hlavne pre riadenie a súhru životných procesov v organizme, správnu funkciu bunkových stien, nervov, imunity a srdcovo-cievneho systému, slúži tiež ako zdroj energie. 

Recenzie našich zákazníkov