LETNÉ TEPLOTY: Vážení zákazníci, pripomíname, že naše krmivo aj maškrty nemajú chemickú konzerváciu, odporúčame vyzdvihnúť si zásielky z výdajných miest vždy obratom. Taktiež dbať na podmienky skladovania a dobu spotreby po otvorení a nerobiť si príliš veľké zásoby.

Veterinárne diéty (granule) pre psov

Veterinárne diéty predstavujú špeciálne formulované krmivá pre psovktoré trpia rôznymi, zdravotnými problémami. Sú indikované samotnými veterinármi a navrhnuté tak, aby podporovali liečbu zdravotného problému pod dohľadom veterinárneho lekára a zlepšovali kvalitu života psa. 


Veterinárne diéty pre psov sú preto vyvíjané v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu zvierat, aby zodpovedali špecifickým nutričným potrebám psov, trpiacich určitými zdravotnými problémami. Diéty môžu byť určené pre psov s obličkovými ochoreniami, cukrovkou, problémami s trávením, alergiami alebo problém s obezitou. Správne formulované veterinárne diéty pre psov môžu pomôcť regulovať príjem určitých živín, podporiť regeneráciu a zmierniť príznaky. 

 

Najpredávanejšie

panakei krmivo hovadzie kacka kralik 10kg pre psov
 
€44,90
hypoalergenne krmivo pre psa
 
€23,90
panakei hovadzie kralik krmivo pre dospele psy
 
€44,90
krmivo pre male plemena psov 4Kg
Spôsob výroby: Extrudované
€22,90

Vysoko komplexné, ULTRA-PREMIUM naturálne granule pre dospelé psy, ideálne pre mini a malé plemená psov od 10. -...

1659
hypoalergenne krmivo pre psa
Spôsob výroby: Extrudované
€23,90

Hypoalergénne granule pre dospelé psy (malé, stredné a veľké plemená psov) od 12. mesiacov.    Táto receptúra...

1667
panakei krmivo hovadzie kacka kralik 10kg pre psov
Spôsob výroby: Extrudované
€44,90

Vysoko komplexné, ULTRA-PREMIUM naturálne granule pre dospelé psy ( stredné a veľké plemená psov) od 12. mesiacov.   ...

1670
panakei hovadzie kralik krmivo pre dospele psy
Spôsob výroby: Extrudované
€44,90

Vysoko komplexné, ULTRA-PREMIUM naturálne granule pre dospelé psy (stredné a veľké plemená psov) od 12. mesiacov....

1668
sensitive krmivo pre psov panakei adult granule pre psa
Spôsob výroby: Extrudované Bez obilnín
€59,90 –6 %
€55,90

Grain free granule (bez obilnín) pre dospelé psy (stredné a veľké plemená psov) od 12. mesiacov.    Aktuálne jediná...

1995
krmivo pre steniatka panakei hovadzie kmrivo pre psov
Spôsob výroby: Extrudované
€44,90

Vysoko komplexné, ULTRA-PREMIUM naturálne granule vhodné pre šteniatka vo vývine od 2. mesiacov ( ideálne pre stredné...

1671
6 položiek celkom

Aký je rozdiel medzi veterinárnou diétou a klasickým krmivom ?

Na rozdiel od bežného krmiva pre psov, veterinárne diéty obsahujú presne vyvážené množstvo živín, ako sú proteíny, tuky, vitamíny a minerály, ktoré sú prispôsobené konkrétnym zdravotným potrebám psa. Dávkovanie živín v takomto druhu krmiva je naozaj kritické a musí byť na gram presné, aby sa predišlo možným komplikáciám, ako sú nutričné deficity alebo nadbytky, ktoré by mohli zhoršiť zdravotný stav zvieraťa.

Je dôležitá konzultácia s veterinárnym lekárom ?

Pri zvažovaní veterinárnej diéty je nevyhnutné konzultovať každý krok s kvalifikovaným veterinárom. Veterinár vám nielen pomôže vybrať správnu diétu podľa zdravotného stavu vášho zvieraťa, ale tiež vám poradí s prípadným plánom prechodu z bežného krmiva na veterinárnu diétu a bude sledovať zdravotný progres vášho psíka 

Načo si dať pozor pri veterinárnych granuliach ?

Pozor na neautorizovaný predaj, veterinárne diéty by mali byť zakúpené len na základe odporúčania veterináraPočas podávania veterinárnej diéty je dôležité pravidelne navštevovať veterinára na kontroly, ktoré zabezpečia, že diéta je stále efektívna a bezpečná pre vášho psa.

Aké výhody majú psie veterinárnych diéty ?

Každá veterinárna diéta je špeciálne navrhnutá na riešenie konkrétneho zdravotného problému psa, čo zabezpečuje potrebnú nutričnú podporu. Správne vyvážené veterinárne diéty môžu pomôcť predchádzať ďalším zdravotným komplikáciám. Diéty pomáhajú zlepšovať celkovú kvalitu života Vášho psa tým, že minimalizujú príznaky ochorenia a podporujú celkovú vitalitu a zdravie. Veterinárne diéty predstavujú dôležitú súčasť liečby mnohých chronických a akútnych zdravotných problémov u psíkov.  Zabezpečenie správnej výživy podľa individuálnych potrieb vášho zvieraťa je dôležité, každý chceme mať predsa doma zdravého a spokojného chlpáča. Vždy sa poraďte s odborníkom a dôkladne zvážte všetky aspekty, aby ste zabezpečili, že Váš pes dostáva tú najlepšiu starostlivosť.