Neustále odosielame objednávky :)

Naše poslanie

Až 70% imunity psíka vzniká v tráviacom trakte... 

Mnohé supermarketové krmivá obsahujú minimum mäsa a nekvalitné zložky, ktoré nemajú čo robiť vo výžive a priamo poškodzujú tráviaci trakt. Následky tohto absurdného kŕmenia, môžú spôsobovať rôzne degeneračné ochorenia, ktoré častokrát končia finančne náročnou liečbou u veterinára, alebo v horšom prípade, predčasnou stratou našich miláčikov. 

Naším cieľom je toto nepochopiteľné kŕmenie zastaviť a dopriať Vášmu miláčikovi čo najkvalitnejšiu výživu počas celého života. 

 

Nič viac nepotrebujete.❤️

Ako vznikol náš názov ?

PANACEA -​  Grécka bohyňa zdravia, ktorá vytvorila univerzálny liek na ochorenia imunitného systému - Panaceum - pomocou ktorého uzdravovala ťažko chorých ľudí a zvieratá. Tradične to bol lektvar z rôznych byliniek a iných voľne dostupných prírodných zložiek, ktorý uzdravoval celý tráviaci trakt, kde sídli viac ako 70% imunity.

KEI -​ Z anglického slova kľúč, kde všetky naše produkty sú vytvorené s cieľom, aby boli kľúčom k získaniu pevného zdravia a vitality. Pri vývoji produktov vždy kladieme dôraz, aby pes mohol získať a hlavne vstrebať zo stravy všetky zdravotné benefity, ktoré mu zaručia čo najdlhší a najzdravší život po Vašom boku.

image4

Záruka spokojnosti

Všetky produkty držíme v dostatočnom množstve na sklade, pripravené k odoslaniu okamžite.

Produkty sú vždy kvalitne zabalené tak, aby sme garantovali bezproblémové doručenie.

Možnosť vrátenia neotvoreného tovaru do 30 dní, od dátumu prevzatia objednávky.

Poradenstvo na telefóne 7 dní v týždni, od pondelka do nedele - 8:00 do 22:00.

Vaše objednávky balíme a expedujeme každý pracovný deň.

 

 

Snímek obrazovky 2021-10-06 v 19.43.51

 

Recenzie našich zákazníkov