Naše poslanie

Až 70% imunity psíka vzniká v tráviacom trakte... 

Mnohé supermarketové krmivá obsahujú minimum mäsa a nekvalitné zložky, ktoré nemajú čo robiť vo výžive a priamo poškodzujú tráviaci trakt. Následky tohto absurdného kŕmenia, môžú spôsobovať rôzne degeneračné ochorenia, ktoré častokrát končia finančne náročnou liečbou u veterinára, alebo v horšom prípade, predčasnou stratou našich miláčikov. 

Naším cieľom je toto nepochopiteľné kŕmenie zastaviť a dopriať Vášmu miláčikovi čo najkvalitnejšiu výživu počas celého života. 

 

Nič viac nepotrebujete.❤️

Ako vznikol náš názov ?

PANACEA -​  Grécka bohyňa zdravia, ktorá vytvorila univerzálny liek na ochorenia imunitného systému - Panaceum - pomocou ktorého uzdravovala ťažko chorých ľudí a zvieratá. Tradične to bol lektvar z rôznych byliniek a iných voľne dostupných prírodných zložiek, ktorý uzdravoval celý tráviaci trakt, kde sídli viac ako 70% imunity.

KEI -​ Z anglického slova kľúč, kde všetky naše produkty sú vytvorené s cieľom, aby boli kľúčom k získaniu pevného zdravia a vitality. Pri vývoji produktov vždy kladieme dôraz, aby pes mohol získať a hlavne vstrebať zo stravy všetky zdravotné benefity, ktoré mu zaručia čo najdlhší a najzdravší život po Vašom boku.

image4

Záruka spokojnosti

Všetky produkty držíme v dostatočnom množstve na sklade, pripravené k odoslaniu okamžite.

Produkty sú vždy kvalitne zabalené tak, aby sme garantovali bezproblémové doručenie.

Možnosť vrátenia neotvoreného tovaru do 30 dní, od dátumu prevzatia objednávky.

Poradenstvo na telefóne 7 dní v týždni, od pondelka do nedele - 8:00 do 22:00.

Vaše objednávky balíme a expedujeme každý pracovný deň.

 

 

Snímek obrazovky 2021-10-06 v 19.43.51

 

Recenzie našich zákazníkov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie