Z dôvodu rastúcich teplôt NEBUDÚ preventívne vaše objednávky EXPEDOVANÉ zo skladu VŽDY V PIATOK, nakoľko nemáme prehľad o ich skladovaní dopravcom cez víkend. (Doručenie kuriérom stále prebieha aj v piatkové dni). Ďakujeme za pochopenie. *Výnimka v prípade, že bude vonku nižšia teplota.

Naše poslanie

Až 70% imunity psíka vzniká v tráviacom trakte... 

Mnohé supermarketové krmivá obsahujú minimum mäsa a nekvalitné zložky, ktoré nemajú čo robiť vo výžive a priamo poškodzujú tráviaci trakt. Následky tohto absurdného kŕmenia, môžú spôsobovať rôzne degeneratívne ochorenia, ktoré častokrát končia finančne náročnou liečbou u veterinára, alebo v horšom prípade, predčasnou stratou našich miláčikov. 

Naším cieľom je toto nepochopiteľné kŕmenie zastaviť a dopriať Vášmu miláčikovi čo najkvalitnejšiu výživu počas celého života. 

 

Nič viac nepotrebujete.❤️

Ako vznikol náš názov ?

PANACEA -​  Grécka bohyňa zdravia, ktorá vytvorila univerzálny liek na ochorenia imunitného systému - Panaceum - pomocou ktorého uzdravovala ťažko chorých ľudí a zvieratá. Tradične to bol lektvar z rôznych byliniek a iných voľne dostupných prírodných zložiek, ktorý uzdravoval celý tráviaci trakt, kde sídli viac ako 70% imunity.

KEI -​ Z anglického slova kľúč (key), kde všetky naše produkty sú vytvorené s cieľom, aby boli jednoduchým a ľahkým kľúčom (kei) k získaniu pevného zdravia a vitality. Pri vývoji produktov vždy kladieme dôraz, aby pes mohol získať a hlavne vstrebať zo stravy všetky zdravotné benefity, ktoré mu zaručia čo najdlhší a najzdravší život po Vašom boku.

image4

Záruka spokojnosti

1. Kuriér Vám doručí objednávku až priamo pred Vaše dvere. ( už nikam nemusíte cestovať pešo alebo autom )

  

2. Krmivo skladujeme v klimatizovaných priestoroch so stálou kontrolou vlhkosti. ( 365 dní v roku)

 

3. Produkty sú vždy kvalitne zabalené doručené maximálne do 24 - 48 hodín.

  

4. Poradenstvo na webe (online podpora v pravo dole) každý deň od 8:00 do 22:00.

  

5. Výroba prebieha priamo na SLOVENSKU. ❤️ 🇸🇰

 

Naši zákazníci sú pre nás prioritou !

 

Snímek obrazovky 2021-10-06 v 19.43.51

 

 

Recenzie našich zákazníkov