Unikátne humínové kyseliny

Už v stredoveku poznali ľudia liečivé učinky bahna alebo čierneho uhlia na tráviaci trakt. V skutočnosti v tomto procese hrajú významnú rolu humínové kyseliny je známe len krátku dobu.

Humínové kyseliny prírodné organické látkyvznikajúce chemickým a biologickým rozkladom, zohrávajú významnú úlohu v ochrane gastrointestinálneho traktu psov, pred infekciami a pozitívne ovplyvňujú jeho funkcie. Vytvárajú ochranný povlak na sliznici tráviacého traktu a tým znižujú riziko vzniku infekcií a otrávTiež do seba absorbujú napríklad plesne, toxické kovy a pesticídy, okrem iného tiež zvyšujú odolnosť psíka voči stresu. Fungujú na podobnom princípe ako chlorella alebo zelený jačmeň pre človeka.

 

Pri dlhodobej, pravidelnej konzumácii pôsobia humínové kyseliny : 

  • Protizápalovo
  • Antibakteriálne
  • Antiviroticky

 

Aplikácia humínových kyselín do krmiva zabezpečuje výborný zdravotný stav a pozitívne ovplyvňuje všetky produkčné parametre, rovnako pomáhajú zlepšiť kondíciu, odolnosť a výkonnosť psíkov.

Nízka toxicita a takmer žiadne vedľajšie účinky dovoľujú využiť humínové kyseliny na profylaktické účely. Vzhľadom na ich vlastnosti je doporučená aplikácia u psov pri výskyte hnačiek, dyspepsií, či kožných ochorení. 

 

Podľa našich mnohých skúseností znižujú spotrebu krmivazvyšujú kvalitu a dĺžku života Vášho psíka.

 

Recenzie našich zákazníkov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie