Antibakteriálne ušné kvapky pre psov 50ml

TraumaPet® ušné kvapky pomáhajú čistiť a udržiavať zdravý zvukovod psíkana preventívnu starostlivosť a pre podporu liečby zápalov.

 

Ušné infekcie sú u zvierat nepríjemný, ale častý stavAntibakteriálny a protizápalový účinok koloidného striebra s nanočasticami v kombinácii s ďalšími zložkami, ktoré rozpúšťajú a odstraňujú ušný maz. 

 

Vhodné pre všetky plemená a vekové kategórie.


Všetky produkty TraumaPet® obsahujú NanoComplex, špeciálne navrhnutú kompozíciu obsahujúcu nanočastice striebra (koloidné striebro) s ďalšími aktívnymi látkami. Striebro je drahý kov s antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami, ktoré poznali už naši predkovia. Vzhľadom na to, že použitie striebra nevytvára rezistentné (odolné) kmene patogénov, ako antibiotiká, je možné ho používať dlhodobo a môže slúžiť ako vhodná alternatíva antibiotík.

 

Aplikácia kvapiek:

  • Kvasinkové a ušné infekcie
  • Začervenanie uší u psov
  • Svrbenie uší u psov
  • Ušné roztoče
  • Prevencia

 

Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>3 ks)
€12,90 / ks
Kategória: Kozmetika pre psov
Záruka: 2 roky
Použitie kozmetiky: Uši

Zloženie: Koloidné striebro, čistená voda, izopropylalkohol, glycerín, jedlá sóda

Dávkovanie: Najprv odstráňte nečistoty a cudzie predmety zo zvukovodu. Potom kvapnite niekoľko (2–10) kvapiek TraumaPet® oto Ag do zvukovodu a jemne vmasírujte. 

  • Preventívne použitie: 1-2 x týždenne
  • K liečbe infekcie ucha alebo zápalu ucha: 1-2 x denne. Pokiaľ sa situácia do niekoľkých dní nezlepší, zvážte návštevu veterinára.

 

Doporučuje sa denne kontrolovať uši vášho maznáčika. Ak sú uši začervenané, cítite, že sú teplé, alebo majú nepríjemný zápach, môže ísť o infekciu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: