Antibakteriálne ušné kvapky pre psov

Ušné kvapky TraumaPet® oto Ag udržujú zdravý zvukovod psíka vďaka antibakteriálnemu a protizápalovému účinku koloidného striebra NanoComplex®.

Ušné infekcie sú u zvierat nepríjemný, ale častý stav. TraumaPet® ušné kvapky pomáhajú čistiť zvukovod. Antibakteriálny a protizápalový účinok koloidného striebra s nanočasticami v kombinácii s ďalšími zložkami, ktoré rozpúšťajú a odstraňujú ušný maz, pomáhajú udržovať zvukovod zdravý. 

Produkt je vhodný pre všetky typy domácich zvierat pre preventívnu starostlivosť a pre podporu liečby zápalov predovšetkým kvasinkového pôvodu.

Všetky produkty TraumaPet® obsahujú NanoComplex, špeciálne navrhnutú kompozíciu obsahujúcu nanočastice striebra (koloidné striebro) s ďalšími aktívnymi látkami. Striebro je drahý kov s antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami, ktoré poznali už naši predkovia. Vzhľadom na to, že použitie striebra nevytvára rezistentné (odolné) kmene patogénov, ako antibiotiká, je možné ho používať dlhodobo a môže slúžiť ako vhodná alternatíva antibiotík.

 

Aplikácia kvapiek:

  • Prevencia

  • Ušné roztoče

  • Svrbenie uší u psov

  • Začervenanie uší u psov

  • Kvasinkové a ušné infekcie

Môžeme doručiť do:
3.4.2023
Skladom (>3 ks)
Kód: 1686
Značka: TraumaPet® Ag
€9,90 / ks
Kategória: Starostlivosť, hygiena a kozmetika pre psov
Záruka: 2 roky
traumapet oto ag 50 ml 2427585 1000x1000 square
Novinka

Zloženie: Koloidné striebro, čistená voda, izopropylalkohol, glycerín, jedlá sóda

Dávkovanie: Najprv odstráňte nečistoty a cudzie predmety zo zvukovodu. Potom kvapnite niekoľko (2–10) kvapiek TraumaPet® oto Ag do zvukovodu a jemne vmasírujte. 

 • Preventívne použitie: 1-2 x týždenne
 • K liečbe infekcie ucha alebo zápalu ucha: 1-2 x denne. Pokiaľ sa situácia do niekoľkých dní nezlepší, zvážte návštevu veterinára.

 

Doporučuje sa denne kontrolovať uši vášho maznáčika. Ak sú uši začervenané, cítite, že sú teplé, alebo majú nepríjemný zápach, môže ísť o infekciu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Recenzie našich zákazníkov