LETNÉ TEPLOTY: Vážení zákazníci, pripomíname, že naše krmivo aj maškrty nemajú chemickú konzerváciu, odporúčame vyzdvihnúť si zásielky z výdajných miest vždy obratom. Taktiež dbať na podmienky skladovania a dobu spotreby po otvorení a nerobiť si príliš veľké zásoby.

Antibakteriálne očné kvapky pre psov 10ml

TraumaPet® ophtal Ag - očné kvapky pre psov zvlhčujú a čistia podráždené oko a vnútornú stranu viečka od prachu, peľu alebo cudzích častíc. Tieto kvapky sa používajú aj ako prevencia a tiež napomáhajú liečbe zápalov a infekcií.

 

Kvapky do očí obsahujú koloidné striebro v kompozícii NanoComplex, ktoré je rozptýlené v Ringerovom roztoku a roztok je podobný zloženiu skutočných sĺz. Táto kombinácia má antibakteriálny a protizápalový účinok, čistí a jemne hydratuje.


Všetky produkty TraumaPet® obsahujú NanoComplex, špeciálne navrhnutú kompozíciu obsahujúcu nanočastice striebra (koloidné striebro) s ďalšími aktívnymi látkami. Striebro je drahý kov s antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami, ktoré poznali už naši predkovia. Vzhľadom na to, že použitie striebra nevytvára rezistentné (odolné) kmene patogénov, ako antibiotiká, je možné ho používať dlhodobo a môže slúžiť ako vhodná alternatíva antibiotík.

 

Doporučujeme užívať pri problémoch ako sú: 

  • Zápal spojiviek
  • Alergické podráždenie
  • Pomáhajú liečbe ochorení oka a viečka

 

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom - odosielame ihneď (>3 ks)
Značka: TraumaPet® Ag
€12,90 / ks
Kategória: Kozmetika pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Využitie kozmetiky: Oči

Zloženie: Koloidné striebro, Ringerov roztok.

 

Dávkovanie: Pre udržanie zdravých očí vášho maznáčika je dôležité oči pravidelne čistiť a zvlhčovať očnými kvapkami.

  • Preventívne použitie: Kvapkajte 1x týždenne.
  • Liečba zápalu alebo infekcie oka: Kvapkajte pravidelne (2-5krát denne) niekoľko dní. Pokiaľ sa situácia do niekoľkých dní nezlepší, zvážte návštevu veterinára.

Do oka nakvapkajte 2-10 kvapiek (v závislosti od veľkosti zvieraťa) a jemne vmasírujte okolo oka, aby sa kvapky vstrebali.

  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: