Antibakteriálny krém na pokožku, vrásky a uši pre psov 15ml

Krém na pokožku pre psov TraumaPet® je produkt na báze včelieho vosku NanoComplex.

Krém pre psov sa používa na povrchové poranenia kože, aby sa zabránilo prasknutiu chrasty, alebo na menšie poranenia, které nemožno prekryť. Ideálne je použitie pri výskyte infekcie medzi prstami na nohách alebo v kožných záhybochMalé zranenia, poštípanie komárom alebo svrbenie, sa môže škriabaním rozvinúť v rany, ktoré sa ťažko hoja. Pravidelné používanie krému TraumaPet® prináša úľavu a urýchľuje zotavenie. Koža pod srsťou našich zvierat je veľmi citlivá. 

Produkt je vhodný pre všetky typy domácich zvierat pre preventívnu starostlivosť a pre podporu liečby zápalov predovšetkým kvasinkového pôvodu.

 

Všetky produkty TraumaPet® obsahujú NanoComplex, špeciálne navrhnutú kompozíciu obsahujúcu nanočastice striebra (koloidné striebro) s ďalšími aktívnymi látkami. Striebro je drahý kov s antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami, ktoré poznali už naši predkovia. Vzhľadom na to, že použitie striebra nevytvára rezistentné (odolné) kmene patogénov, ako antibiotiká, je možné ho používať dlhodobo a môže slúžiť ako vhodná alternatíva antibiotík.

 

Aplikácia ochranného krému:

  • Kožné problémy / šupinky / podráždenie
  • Kožná záhybová dermatitída
  • Zápaly labiek / vankúšikov
  • Konečná fáza hojenia rán
  • Hot spot
  • Ekzém

 

Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia
Skladom (2 ks)
€15,90 / ks
Kategória: Kozmetika pre psov
Záruka: 2 roky
Použitie kozmetiky: Pokožka / Srsť

Zloženie: Koloidné striebro, čistená voda, včelí vosk, polyakrylát sodný.

Dávkovanie: Pomocou striekačky alebo čistého prstu naneste krém na postihnutú oblasť tak, aby bola pokrytá rovnomerným filmom vo vrstve 1 mm. Opakujte 3-5 krát denne, aby bola oblasť vláčna. Pokiaľ sa situácia do niekoľkých dní nezlepší, zvážte návštevu veterinára.

 

Doporučujeme denne skontrolovať uši Vášho miláčika. Ak sú uši začervenané, cítite, že sú teplé, alebo majú nepríjemný zápach, môže ísť o infekciu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: