Vážení zákazníci, berte prosím na vedomie, že doba doručenia zásielok (vyťaženosť dopravcov) sa už môže predlžovať (blížiace sa vianočné sviatky).

Olej z treščej pečene pre psov 500ml

Olej získaný z Nórskej tresky a jej pečene je prírodným zdrojom vitamínu A (retinol), vitamínu D3,  protizápalových Omega-3, EPA+DHATento olej je EXTRA ČISTÝ = jednodruhový, teda je bez prímesí iných druhov olejov.


Náš olej z Tresčej pečene má svetlo oranžovú farbu, s typickou, jemnou nevtieravou vôňou. Olej z Tresčej pečene je pravdepodobne najväčším prírodným a prirodzeným zdrojom nenasýtených mastných kyselín Omega-3 (DHA+EPA). Niektoré nenasýtené mastné kyseliny si organizmus psa nevie vytvoriť sám, musia sa preto doplniť vhodnou výživou. (napríklad týmto olejom z treščej pečene)  

 

Obsiahnuté Omega-3 v rybom oleji pozitívne:

  • Vyžijú mozog a podporujú jeho funkcie
  • Podporujú zdravú kožu a kvalitnú srsť
  • Zabezpečujú silnú zubnu sklovinu
  • Budujú pevné a silné kosti psa
  • Vplývajú na reprodukciu

 

Benefity oleja z treščej pečene:

  • Vitamín A (retinol) - Je potrebný pre proces videnia, reprodukciu, rast buniek, ktoré sú súčasťou všetkých tkanív a podmieňujú odolnosť slizničnej bariéry voči prenikaniu infekcie.
  • Vitamín D3 prispieva k správnemu ukladaniu vápnika a fosforu v kostnom tkanive a tým pomáha budovať a udržiavať silné, zdravé kosti a zuby. 
  • Kyselina eikosapentaenová (EPA) - pozitívne ovplyvňuje zdravý stav kože a kvalitu srsti. Pozitívny vplyv EPA na imunitný systém a protizápalový účinok potláča chronické zápaly ako je artróza, chronická nedostatočnosť obličiek a iné chronické zápaly vedúce k vzniku nádorov.
  • Kyselina dokosahexaenová (DHA) - stavebná zložka mozgu, ktorá má nezastupiteľný vplyv na jeho vývoj a funkciu. DHA je nevyhnutná pre centrálny nervový systém, vyzrievanie zrakového nervu, imunitu a srdcovo-cievny systém. Plod si nedokáže sám vyprodukovať túto dôležitú esenciálnu mastnú kyselinu, je pre neho zdrojom DHA výhradne fenka, ktorá ju poskytuje svojmu plodu cez placentu a neskôr prostredníctvom materského mlieka.

 

Ideálny produkt na spestrenie kŕmnej dávky. 

Olej zamiešajte priamo do krmiva. (granule)

Doporučujeme pravidelne prestriedať rôzne typy olejov z našej ponuky, počas celého roka.

 

Môžeme doručiť do:
14.12.2023
Možnosti doručenia
Skladom (>3 ks)
€9,90 / ks
Kategória: Doplnky výživy pre psov
Využitie doplnkov výživy: Energia, Kĺby / Šlachy / Kosti
ryby olej pre psa
Tip Často nakupované

Zloženie: 100% EXTRA čistý olej z treščej pečene

 

Dávkovanie: Podávajte 3x do týždňa, po dobu aspoň 3 mesiacov pre optimálny efekt. Dávku oleja zamiešajte priamo do krmiva.

 

Malé plemená 1–10kg – 5 ml/denne 
( 1 balenie oleja vydrží na 100 dní ) 

Stredné plemená 20–40kg – 10 ml/denne 
( 1 balenieoleja vydrží na 50 dní ) 

Veľké plemená 40–60kg – 20 ml/denne
( 1 balenie oleja vydrží na 25 dní ) 

 

1 rovná, klasická čajová lyžička = 5ml


Skladovanie: Skladujte v pôvodnom uzavretom obale, v tme, v chlade, nejlepšie pri teplote do cca 10 °C (chladnička). Po otvorení uchovávajte vždy v chlade, v tme a spotrebujte ideálne do 3 mesiacov od otvorenia.

Doplňujúce informácie: Doplnkové krmivo pre psov. Nieje určené k ľudskej spotrebe.

Balenie: 500 ml 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Pravidelných zákazníkov poznáme už skoro podľa vlastného mena a to najdôležitejšie, nakupujete priamo od slovenského výrobcu

 

image4