LETNÉ TEPLOTY: Vážení zákazníci, pripomíname, že naše krmivo aj maškrty nemajú chemickú konzerváciu, odporúčame vyzdvihnúť si zásielky z výdajných miest vždy obratom. Taktiež dbať na podmienky skladovania a dobu spotreby po otvorení a nerobiť si príliš veľké zásoby.

Furminátor - Dlhosrsté malé plemená

Najkvalitnejšia kefa na odstraňovanie chlpov pre malé, dlhosrsté plemená psov.

 

Čepele kefy z nehrdzavejúcej ocele preniknú hlboko do srsti a vďaka zaobleným okrajom jemne kĺžu po koži. Zakrivená hrana kopíruje prirodzený tvar a stavbu tela psíka, čím sa vyčesávanie stáva príjemným. Pri pravidelnom používaní dokáže kefa znížiť počet uvoľnených chlpov až o 99%.

 

Kefka je šetrná k pokožke, nepoškodzuje srsť a nazbierané chlpy ľahko vypadnú. Jednoduché čistenie zozbieraných chlpov, pomocou iba 1 tlačidla.

 

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Čakáme na naskladnenie
Značka: FURminator Pet
€24,90 / ks
Kategória: Hrebene a kefy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Typ srsti: Dlhosrsté plemená
Položka bola vypredaná…
furminator pre psov kartac dlhosrste plemena
Novinka

Návod na použitie:

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete kefu používať na suchú srsť 1x až 2x týždenne po dobu aspoň 5 minút. Skutočná doba použitia sa však môže líšiť podľa veľkosti plemena, stavu a hustoty srsti psíka. V období pĺznutia môže byť nutné používať ešte častejšie.

 

Kde je najlepšie vykonávať starostlivosť o srsť?

Pretože vyčesávanie odstráni veľké množstvo uvoľnených chlpov, je dobré vykonávať starostlivosť o srsť na mieste, ktoré sa ľahko upratuje (dlažba, vonok) a dôležité je vybrať miesto, kde sa váš psík cíti príjemne a bezpečne.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: