Výcvikové pamlsky pre psov - Treska guličky s arktickým krillom 500g

Výcvikové pamlsky pre psov - zmes je tvarovaná do malých guličiek o priemere 12 mm.

Maškrta má prirodzenú, mäsitú vôňu, túto veľkosť rozhryzú aj malé plemená psov. 

Guličky nemastia, dajú sa nosiť vo vrecku alebo pamlsovníku. 

 

Ideálne pamlsky na výcvik / odmenu.

 

Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia
Skladom (>3 ks)
€9,90 / ks
Kategória: Pamlsky pre psov
Záruka: 1 rok
Typy pamlskov: Nutričné pamlsky, Tréningové pamlsky

Zloženie: Surové rybie mäso z tresky, arktický krill, sušené hovädzie mäso, hovädzie škvarky, hovädzí kolagén, pohánka, ryža, lososový proteín, sušené vajcia, rybí vývar, pivovarské kvasnice, lososový olej, červená repa, sušená jablčná dreň.

Analytické zložky: Hrubý proteín 29%, Hrubý tuk 18%, Vláknina 3,5%, Anorganické látky 10%, Vlhkosť 20%, Sacharidy 15%, Vápnik 2,8%, Fosfor 1,5%, NaCl 0, 6 %, Jód 1 mg.

 

Dávkovanie: Dennú dávku pamlsku pre výcvik psíka nie je potrebné obmedzovať, pokiaľ je rozčlenená do primeraného časového obdobia. Použite toľko, koľko je potrebné na odmenu psíka počas tréningu. 

Hmotnosť balenia: 500g

 

Skladovanie: Skladujte ideálne na suchom, nevykurovanom, tienistom mieste pri teplote do 20 ° C - garáž, chodba, suchá pivnica.  Spotrebujte ideálne do 3 mesiacov od otvorenia balenia. Majte guličky vždy dobre uzavreté, sú veľmi aromatické. Maškrty nesmú zvlhnúť alebo sa v sáčku zapariť napr. vysokou teplotou na slnku. 

Doplňujúce informácie: Jedná sa o doplnkové krmivo pre zvieratá. Nie je určené k ľudskej spotrebe. Jedná sa o lokálne, naturálne maškrtky, kde môže dochádzať k odchýlkam vo veľkosti a farbe maškrtky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Pravidelných zákazníkov poznáme už skoro podľa vlastného mena a to najdôležitejšie, nakupujete priamo od slovenského výrobcu

 

image4