Vosk na labky pre psov

Vosk na labky pre psov je špeciálne navrhnutý tak, aby vytvoril ochranný filter, ktorý pomáha zablokovať vlhkosť a zabraňuje vysušeniu a poškodeniu labiek. Chráni citlivé labky pred rôznymi povrchmi (rozpálený asfalt alebo posolené chodníky v zime). Zároveň pomáha znižovať vplyv alergénov ako je tráva, peľ či plesne.

Psy sa narodili s neuveriteľne hladkými a citlivými labkami  určenými na prechádzanie prírodou, nie po betóne. Kontakt s drsnými povrchmi labky opotrebuje a výsledkom sú popraskané vankúšiky. Balzam je skvelý na použitie pri aktivitách ako sú prechádzky po betóne, túry v horách, prechádzky po pláži alebo po čerstvom snehu. 

 

Chráňte psie labky pri kontakte s:

  • Horúcimi povrchmi ako chodník, štrk, skaly, piesok, kameň, betón.
  • Drsnými prvkami ako soľ, ľad, sneh, nerovný terén, extrémne teploty.
Variant
Môžeme doručiť do:
19.10.2021
Skladom
Kód: 583/30
€15,90 / ks
Kategória: Kozmetika pre psov
Záruka: 2 roky

Zloženie: BIO maslo z manga, olej z BIO ryžových otrúb, BIO slnečnicový olej, BIO karnaubský vosk, slnečnicový vosk, candelilla vosk, vitamín E, benzoín olej, levanduľový esenciálny olej, ylang ylang esenciálny olej, rozmarín

Aplikácia: Balzam má praktické balenie v tube, ktoré je jednoduché na aplikáciu. Labky otočte zo spodu a nabalzamujte vankúšiky vášho psa. Packy budú ihneď po aplikácii hladké. Najlepší čas na potieranie paciek je pred prechádzkou.

Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Recenzie našich zákazníkov