Neustále odosielame objednávky :)

Starostlivosť o psie uši

Pravidelným čistením môžete predísť tvorbe baktérií, ktoré sa ukladajú v uchu psa. Ušný maz je živnou pôdou pre baktérie a plesne. Pokiaľ nie je odstránený, môže dôjsť k upchatiu zvukovodu, k zápalom ucha a ďalším komplikáciám.

Jemná ušná starostlivosť pre psov CDvet vytvára v uchu také prostredie, ktoré je pre baktérie nepríjemné  a tým pôsobí proti stále sa opakujúcim problémom s ušami.

Najmä dlhosrsté plemená, psy s disketovými alebo zalomenými ušami sú náchylné na silné znečistenie ucha, kedže tam už prirodzený, samočistiaci organizmus psích uší často nestačí. Je preto veľmi dôležité, pravidelne kontrolovať stav uší vášho psíka a zvyknúť si na pravidelnú starostlivosť.

Môžeme doručiť do:
18.1.2022
Skladom
Kód: 548
€14,90 / ks
Kategória: Kozmetika pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Zloženie: Aqua, Játrovka, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, nechtíkový olej, neemový olej, klinčekový olej, jojobový olej, levanduľový olej, pelargónový olej, tymiánový olej, šalviový olej, kadidlový olej, extrakt z kvetov arniky

Balenie: 20ml

Dávkovanie: Pred použitím fľaštičku pretrepeme. Po zdvihnutí ušnice kvapneme 1-2 kvapky do každého ucha.

Odporúčania: Pri ušných problémoch alebo veľkom nánosu ušného mazu aplikujeme po dobu 3 týždňov 1-2 krát denne, a ďalej podľa potreby do odznenia problému. Po aplikácii kvapiek ucho zvonku zľahka premasírujeme. Obsahuje eugenol, levanduľový olej a kadidlový olej. Môže spôsobiť alergické reakcie. Rozpustený ušný maz si zviera vytrepe samé (zvyšky môžeme utrieť obrúskom).

Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Recenzie našich zákazníkov