Naša vízia

Panakei.sk je Vaša online služba, ktorá sa komplexne postará a preberie zodpovednosť za zdravie Vášho štvornohého miláčika. 

Pravidelných zákazníkov poznáme skoro podľa vlastného mena a to najdôležitejšie, nakupujete priamo od slovenského výrobcu. 

Vaše objednávky odosielame každý pracovný deň, dostupná zákaznícka podpora od 8:00 do 22:00, aj počas víkendov.

 

 

Aktuálna situácia na Slovensku

Hnacím motorom vytvorenia komplexného krmiva pre psov značky PANAKEI - Nutrition Complex ®, bola katastrofálna situácia na trhu s krmivami (supermarketové krmivá), ktoré veľakrát obsahovali to, čím by sa psík nemal nikdy kŕmiť a častokrát spôsobovala rôzne ochorenie tráviaceho traktu, kde sídli viac ako 70% imunity psíka. Následky tohto absurdného kŕmenia supermarketovým krmivom, môžú spôsobovať rôzne degeneračné ochorenia štvornohých miláčikov, ktoré častokrát končia finančne náročnou liečbou u veterinára, alebo v horšom prípade, predčasnou stratou našich miláčikov.

Ako vznikol náš názov ?

PANACEA -​  Grécka bohyňa univerzálneho a všemocného lieku na všetky choroby a defekty imunitného systému - Panaceum - ktorým uzdravovala ťažko chorých ľudí a zvieratá. Tradične to bol obklad alebo lektvar z rôznych byliniek a iných voľne dostupných prírodných zložiek. Panacea bola jednou z účastníčok Hippokratovej prísahy.

KEI -​ Z anglického slova kľúč, ako kľúč k zdraviu a vitalite pre Vášho štvornohého miláčika. 

image4

Overené našimi zákazníkmi