Naše poslanie

Panakei.sk sa komplexne postará o zdravie a vitalitu Vášho štvornohého miláčika. 

Naše produkty obsahujú iba dôkladne vybraté, lokálne suroviny ktoré vo výžive psov vytvárajú dokonalú symbiózu.

... a to najdôležitejšie, nakupujete priamo od slovenského výrobcu. 

 

PANAKEI - Nutrition Complex

Hnacím motorom vytvorenia komplexného krmiva pre psov značky PANAKEI - Nutrition Complex ®, bola katastrofálna situácia na trhu s krmivami (supermarketové krmivá), ktoré veľakrát obsahovali to, čím by sa psík nemal nikdy kŕmiť a častokrát spôsobovala rôzne ochorenie tráviaceho traktu, kde sídli viac ako 70% imunity psíka. Následky tohto absurdného kŕmenia supermarketovým krmivom, môžú spôsobovať rôzne degeneračné ochorenia štvornohých miláčikov, ktoré častokrát končia finančne náročnou liečbou u veterinára, alebo v horšom prípade, predčasnou stratou našich miláčikov.

Naším cieľom je toto nepochopiteľné kŕmenie zastaviť a dopriať Vášmu miláčikovi čo najkvalitnejšiu výživu počas celého života.

Ako vznikol náš názov ?

PANACEA -​  Grécka bohyňa zdravia, ktorá vytvorila univerzálny liek na ochorenia imunitného systému - Panaceum - pomocou ktorého uzdravovala ťažko chorých ľudí a zvieratá. Tradične to bol lektvar z rôznych byliniek a iných voľne dostupných prírodných zložiek. Panacea bola jednou z účastníčok Hippokratovej prísahy.

KEI -​ Z anglického slova kľúč, mäkký význam sme zvolili kvôli ľahkej dostupnosti pre naozaj každého, komu záleží na zdraví svojho miláčika.

 

image4

Recenzie našich zákazníkov