Neustále prijímame nové objednávky. Objednávky na dobierku zaplatíte výhradne platobnou kartou pri doručení. Kuriéri nepríjimajú hotovosť, kvôli ochrane zdravia.

Vízia

Lokálna, komplexná výživa

Účelom vytvorenia komplexného krmiva pre psov značky PANAKEI - Nutrition Complex ® , bola katastrofálna situácia na trhu s krmivami, ktoré veľakrát obsahovali to, čím by sa psík nemal nikdy kŕmiť a častokrát spôsobovala rôzne ochorenie tráviaceho traktu, kde sídli viac ako 70% imunity psa alebo človeka.

Následky tohto absurdného kŕmenia rôznymi ne-kvalitnými krmivami, spôsobujú rôzne degeneračné a karcinogénne ochorenia štvornohých miláčikov, ktoré častokrát končia finančne náročnou liečbou u veterinára, alebo v horšom prípade, predčasnou stratou našich miláčikov.

Naše produkty sú určené aj pre obyčajných ľudí, ktorí nemajú možno žiadne športové ambície so svojím štvornohým miláčikom, avšak chcú psíkovi poskytnúť naozaj všetky výživové benefity prvotriednej kvality krmiva.


image1

image3

Unikátna jedinečnosť

Najväčším benefitom a konkurenčnou výhodou je vysoká stráviteľnosť všetkých obsiahnutých surovín, vďaka humínovým látkam. ​Humínové látky​ pôsobia ​protizápalovo, antibakteriálne a antivírusovo​. Čistia celý tráviaci trakt, kde vzniká viac ako 70% imunity, ktorý má zásadný dopad na zdravie a dlhovekosť psa či človeka. Viažu na seba ​plesne, mikrobiálne toxíny, toxické kovy, pesticídy​ a vylučujú ich spolu s trusom z organizmu. Huminky podľa našich skúseností ​znižujú spotrebu krmiva, znižujú úmrtnosť a zvyšujú kvalitu života psíkov​.

Základom každého typu krmiva je vysoký podiel kvalitného mäsa v čo najprirodzenejšie forme, bez pšenice, sóje a kukurice. Sú obsiahnuté špičkové lokálne suroviny zo Slovenska. Používame výhradne prírodnú konzerváciu granuliek vitamínom E ( prírodný zdroj alfa tokoferolu), ktorý zaručí maximálnu čerstvosť produktov iba na 12 mesiacov. Pridali sme aj iné lokálne imunostimulanty ako ​hliva ustricová, pestrec mariánsky či kolagén​, na aktívnu detoxikáciu a podporu imunostimulácie organizmu.

Ako vznikol náš názov ?

PANACEA -​  Grécka bohyňa univerzálneho a všemocného lieku na všetky choroby a defekty imunitného systému - Panaceum - ktorým uzdravovala ťažko chorých ľudí a zvieratá. Tradične to bol obklad alebo lektvar z rôznych byliniek a iných voľne dostupných prírodných zložiek. Panacea bola jednou z účastníčok Hippokratovej prísahy.

KEI -​ Z anglického slova kľúč, ako kľúč k zdraviu, vitalite a výváženosti krmiva. Mäkký význam sme zvolili, kvôli dostupnému krmivu pre naozaj každého, kto si dáva záležať, čím kŕmi svoje štvornohé lásky.

image4 

Naše produkty a receptúry sú priamym dôkazom toho, že prípadným zdravotným problémom psíka je možné predchádzať a neriešiť ich až vtedy, keď vzniknú komplikácie.

Overené našimi zákazníkmi