Z dôvodu rastúcich teplôt NEBUDÚ preventívne vaše objednávky EXPEDOVANÉ zo skladu VŽDY V PIATOK, nakoľko nemáme prehľad o ich skladovaní dopravcom cez víkend. (Doručenie kuriérom stále prebieha aj v piatkové dni). Ďakujeme za pochopenie. *Výnimka v prípade, že bude vonku nižšia teplota.

Hojivé čierne bahno z mŕtveho mora

Objavte jedinečné, hojivé bahno z Mŕtveho mora - 100% prírodná BIO cesta pri riešení kožných problémov.

Bojuje Váš psí miláčik s vyrážkami, dermatitídami, suchou pokožkou, parazitickými ochoreniami, vypadávaním srsti, prípadne plesňovým ochorením?

Najprirodzenejší a najbezpečnejší spôsob ako upokojiť podráždenú a poškodenú pokožku Vášho psíka prírodnou cestou - silou prírody


Čierne bahno ARAVA je zmesou 26 minerálov z Mŕtveho mora ako je Síra, Železo, Horčík, Vápnik a veľa ďalších. Okrem toho sme využili pozitívne účinkyďaľších aktívnych bylinných antibakteriálnych, protiplesňových bylín ako je Reiši, Harmanček, Aloe vera, Morská riasa – Kelp-Chaluha, Fenikel, Granátové jablko a mnoho ďalších.

Jedinečná hypoalergénna receptúra bez nebezpečných chemikálii je zárukou minimalizovania podráždenia a nežiaducich účinkov. 

Vhodné aj pre extra citlivé jedince.

 

  • Reishi (alebo Ganoderma lucidum) je silná prírodná zložka, ktorá má bezkonkurenčné protizápalové, antialergické, antimikrobiálne a antioxidačné účinky.
  • Morská riasa Chaluha (alebo Fucus Vesiculosus) je účinný prírodný posilňovač imunitného systému, ktorý podporuje rýchlejšie zotavenie kože a bojuje proti svrbeniu.
  • Granátové jablko je prírodná super potravina. Účinne posilňuje epidermu (vonkajšiu vrstvu kože), zvyšuje prietok krvi a zabraňuje oxidácii. Granátové jablko je ideálne na ošetrenie jaziev a ochranu citlivej pokožky.

 

Môžeme doručiť do:
5.6.2023
Skladom (1 ks)
Značka: Arava Pet Spa
€19,90 / ks
Kategória: Kozmetika / Starostlivosť pre psov
Záruka: 2 roky
Použitie kozmetiky: Pokožka / Srsť, Zápaly / Infekcie, Wellness starostlivosť

Návod na použitie: Naniesť tenkú vrstvu blata na postihnuté miesto 2x denne prvých 5 dní a následne 3x denne nasledujúcich 7 dní pre úspešné dokončenie hojivého procesu.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote

Návod na použitie: Len na vonkajšie použitie. Uschovajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Recenzie našich zákazníkov