Bajazin - Protizápalový púder pre psov

Bajazin je podporný prípravok určený pre opakované problémy uší, medziprstia a pokožky, ktoré sú spôsobené baktériami, kvasinkami, svrabom a roztočmi. 

Bajazin by mohol úplne odstrániť alebo výrazne zmierniť tieto ťažkosti.

Na našom trhu je Bajazin momentálne unikátnym výrobkom v boji s kožnými problémam. Používal sa v zdravotníctve už od roku 1907, hlavne v prvej svetovej vojne zachránil pred smrťou mnoho zranených vojakov. Postupom času ho nahradili iné, modernejšie prostriedky, ale tak ako sa ľudia vracajú k jednoduchým receptom a skúsenostiam našich starých mám, vracia se aj jednoducho použiteľný Bajazin.

Balenie vydrží veľmi dlho.

Variant
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Skladom
Kód: 44401
Značka: BAJAZIN
€15,90 / ks
Kategória: Kozmetika pre psov
Záruka: 2 roky
Bajazin - Protizápalový púder pre psov
Tip

Zloženie: kyselina boritá, oxid zinočnatý, jodoform.

Dávkovanie: 1x denne, ak sa v priebehu piatich dní nedostaví zlepšenie, zvýšte množstvo prášku, poprípade ošetrujte ráno aj večer. Po zlepšení ešte určitú dobu pravidelne kontrolujte stav. V prípade, že ťažkosti znovu nastanú, zopakujte aplikáciu prášku.

Labky: Nasypte malé množstvo prášku do mikroténového vrecka, vložte labku do vrecka a premasírujte ju tak, aby na nej prášok prilepil, oklepte a labkuu vyberte.

Uši: Uši pred aplikáciou prášku vytrite tampónom, vatou, vatovou tyčinkou. Pred aplikáciou by ucho malo byť suché, takže nevyplachovať. Nadvihnite ušnica psa alebo mačky. Nasypte plastovou lyžičkou malé množstvo prášku do vonkajšieho zvukovodu. (Na stredne veľkého psa cca 1 kávová lyžička na jedno ucho). Masírujte vonkajší zvukovod priamo pod úrovňou ušnice zvieraťa tak, aby sa púder dostal dovnútra ucha a zviera ho nevyklepalo takmer celý bezprostredne po aplikaci.

Podľa zákona schválený veterinárny prípravok. 166/1999 Zb.,pod číslom 024-15 / C v Českej republike.

Nepoužívať pri známej precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých látok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Recenzie našich zákazníkov